Interhoma Deutsch version Switch to English version
PROFIL FIRMY ZASTOUPENÍ VAŠE POPTÁVKA KONTAKT

Profil firmy:

Dodáváme produkty těchto zavedených firem:

IMA Klessmann GmbH IMA Klessmann GmbH - německá firma s 50tiletou tradicí výroby a vývoje dřevozpracujících systémů. Do nabídky firmy patří stroje pro opracování hran - frézovací, olepovací (rúzně tloušťky hran), formátovací, profilovací, postforning a softforming. Jsou zde stroje jednoúčelové, portálové stroje, strojové linky, kombinované stroje opracovávacích center a deskových pil pro zpracování nábytkových dílců - tzv. minitovárny, stroje pro sériovou výrobu. Vše zaměřeno na individuální požadavky zákazníka.
Firma IMA se spojila s německou firmu Meinert, která se zaměřuje na výrobu posuvných zařízení a dalších přídavných zařízení pro nábytkářský průmysl. Patří sem skladovací, podávací, stohovací, překládací a transportní technika pro propojení jednotlivých dřevoobráběcích strojů. Na produkty jsou kladeny vysoké technické nároky a jsou konstruovány převážně dle požadavků zákazníka.
PROSPEKTY

Zobrazit další informace Zobrazit další informace
Wehrmann WEHRMANN - zabývá se repasováním a prodejem dřevoobráběcích strojů všech typů. Zobrazit další informace
Wemhöner Surface Technologies GmbH Wemhöner Surface Technologies GmbH - lisovací nábytkářské stroje pro zušlechťování povrchů dřevěných materiálů, jako jsou dřevotřískové desky nebo MDF- desky, dýhou, papírovými nebo plastovými fóliemi.Zvláštní důraz klade firma Wemhöner na stroje s přímým nanášením melaminových pryskyřicových filmů určených pro výrobu laminátových podlah, dále pak na laminování solárních panelů a v neposlední řadě na stroje k potahování povrchů kůží (např. pro automobilový průmysl).
PROSPEKTY

Zobrazit další informace
Gerhard KOCH Maschinenfabrik GmbH Gerhard KOCH Maschinenfabrik GmbH - více než 45 let důsledného vývoje technologií strojů dělá z firmy KOCH světoznámého výrobce strojů pro nábytkářský průmysl, pro výrobu oken a dveří a další dřevovýrobu, specializujících se na spojovací techniku - vrtání, frézování, řezání, klížení a upevňování pomocí kolíků.
PROSPEKTY

Zobrazit další informace
Vecoplan VECOPLAN - tato německá firma založena roku 1969 produkuje stroje na zpracování odpadů z pilnic, různé typy transportérů dřevního materiálu do kotle, sekací zařízení, mlýny na kůru stromů, sila s dávkovacím zařízením, vibrační dávkovače a rýny, hledače kovů, mobilní roztřískovače, roztřískovače odpadu všeho druhu, drtiče dřevního odpadu, zabývají se recyklací starého dřeva a umělých hmot, drcením papíru, likvidací nosičů dat.
PROSPEKTY

Zobrazit další informace
Amis - Zerma AMIS - ZERMA - firma AMIS je specialista na drtící zařízení, ale zabývá se i jeho následným zpracováním jako je briketování. Je jedním z největších prodejců drtící techniky v Evropě a má trvale více jak 200 použitých strojů všech žádaných značek na skladě, stejně jako nové stroje firmy ZERMA.

Amis - Zerma


Interhoma Dan Šamánek, Horní 32, CZ-639 00 Brno, Czech Republic
Tel.: +420 543 216 311, Fax: +420 543 215 590, Mobil: +420 608 35 57 57
E-mail: edita.svejnohova@interhoma.com